Home » Новини Львова » Львів перший у світі підрахував вуличних котів

Львів перший у світі підрахував вуличних котів

У Львові здійснили підрахунок вуличних котів.

Місто стало першим у світі, де провели таку акцію.

Сьогодні, 4 липня, на прес-конференції з журналістами організатори та партнери поділились враженнями та результатами своєї праці.

«Ми це зробили! Я насправді хвилювалась чи в нас вийде організувати цей підрахунок, але насправді все вдалось. Нам потрібно набрати обертів та залучитися допомогою, аби зупинити ріст популяції безпритульних котиків в нашому місті. Зробити це можна виключно гуманними методами, шляхом їх максимальної стерилізації та прилаштування в родини» – розповідає директорка ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Безпритульні коти у місті здебільшого є у спальних районах Львова, парках та біля новобудов. За словами пані Кошак, львів’яни дуже гуманні до таких тварин, адже біля кожного будинку волонтери знаходили миски з водою та їжею.

Підрахунок вуличних котиків – це маркетингове дослідження, на базі якого планують реалізувати програму гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин, аби після їх вакцинації прилаштувати кошенят у родини.

Протягом 26-30 червня волонтери здійснювали активний підрахунок муркотиків. Територію міста умовно поділили на сектори, по яких проводили лічбу. Сама система підрахунку здійснювалась за допомогою мобільного додатку Animal-ID. Спочатку волонтери у додатку сфотографували всіх побачених котів, потім ці дані синхронізувались з центральною базою даних, далі адміністратор моні торить процес підрахунку, аби цифри були максимально точними.

Додамо, що Animal-id.info – це міжнародна онлайн-платформа, яка об’єднує дані про ідентифікованих тварин, їх власників та організацій, які працюють з тваринами. Система генерує великі дані і надає можливість організаціям працювати з ними.

«Було підраховано 74 сектори, проведено 75 годин роботи волонтерів. За нашими результатами, у Львові майже шість тисяч безпритульних котів. Це перший у світі подібний підрахунок. Наступний проводитиметься в Німеччині. Багато європейських міст будуть переймати наш досвід, а ми показуватимемо як треба працювати з безпритульними котами» – Віктор Копач, співзасновник Animal-ID.info

Як зазначила директорка Four Paws Ukraine Олеся Ліщишина, з наступного місяця підрахунки безпритульних тварин будуть проводити у Румунії, Болгарії та інших країнах, які працюють в цьому напрямі.

 Повідомляє про це журналіст Lemberg News Ілона Орнат

 

Львів перший у світі підрахував вуличних котів Львів перший у світі підрахував вуличних котів

 

 

Цей допис уже прочитано 153 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: