Львів наповнив свій резервний фонд для боротьби з COVID-19 на 158 млн грн

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, що місто наповнило свій резервний фонд для боротьби з коронавірусом на 158 млн гривень, з якого фінансує закупівлю обладнання для лікарень і захист для медиків. За словами Садового, від держави фінансування Львів не отримував.
 Про це йдеться в матеріалі Цензор.НЕТ.

“Ми наповнили резервний фонд на 158 млн гривень. Власне, з цього фонду ми фінансуємо те, що необхідно для протидії коронавірусу: обладнання та закупівлю різної амуніції для лікарів”, – сказав Садовий.

Він також розповів, що в боротьбі з коронавірусом допомагає бізнес. За підрахунками, кінцеві витрати підприємців на боротьбу з коронавірусом будуть досягати до 40 млн гривень. “Тут велике спасибі, тому що вони погодилися самі”, – додає Садовий.

Однак, за словами Садового, від держави фінансування Львів не отримував.

“Ми не відчували проблем і не відчували тиску. Це вже велика підтримка. Якщо не заважають – це найкраща підтримка, яка може бути. Ми ж розуміємо, що скарбниця порожня, ми розуміємо, що фантазії про великий резервний фонд держави виявилися просто фантазіями, тому я реаліст. Дай Бог, вийдемо з карантину. Пандемія пройде, а потім будемо аналізувати. Сьогодні просто треба працювати, а не нити і скаржитися “, – зазначив мер Львова.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 84 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: