Home » Новини України » Лукашенко в Житомирі запевнив Зеленського, що Білорусь завжди буде надійним прихильником України

Лукашенко в Житомирі запевнив Зеленського, що Білорусь завжди буде надійним прихильником України

Президенти України і Білорусі Володимир Зеленський і Олександр Лукашенко провели першу зустріч в рамках Другого форуму регіонів двох країн, який проходить в Житомирі. Відео зустрічі опублікував Офіс президента.

Зеленський зазначив, що між Україною і Білоруссю “немає меж”, а “наші люди ментально абсолютно близькі і однакові”

Лукашенко в Житомирі запевнив Зеленського, що Білорусь завжди буде надійним прихильником України

“Упевнений, що кожен українець також пишається, що у нас такі хороші відносини і такі хороші сусіди”, – зазначив український глава держави.

Лукашенко також заявив, що між українцями і білорусами немає ніяких кордонів і “ми один одного розуміємо, хоч і говоримо на різних мовах”. За його словами, на переговорах президенти повинні “звірити годинники” і домовиться про подальшу співпрацю.

“Я чомусь переконаний, що все, про що ми домовимося буде виконуватися. Я чомусь переконаний, хоч мав переговори з багатьма президентами України. Нам історія надала такий шанс, домовившись виконати на благо наших народів. Я хочу вас запевнити, що ми будемо свято виконувати наші домовленості “, – зазначив він і додав, що зараз Україна і Білорусь переживають всі проблеми разом.

Лукашенко також запевнив, що Білорусь завжди буде самим добрим, надійним партнером і прихильником України, якщо нова влада України захоче мати зі своїм північним сусідом хороші братерські відносини, “то за нами справа не стане”.

Цей допис уже прочитано 108 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: