ЛОДА передала автобуси сільським школам Львівщини (ФОТО)

Ключі від десяти автобусів “Школярик” передали у Львові для шкіл області. У рамках програми розвитку освіти Львівщини кошти на придбання автобусів виділили з державного бюджету (45%), обласного(25%) та з бюджетів районів та громад (30%).

ЛОДА передала автобуси сільським школам Львівщини (ФОТО)Як повідомили у прес-службі ОДА, протягом квітня-червня школи області отримають ще 54 автобуси. Загальна вартість придбаних “Школяриків” становить понад 100 млн грн.

ЛОДА передала автобуси сільським школам Львівщини (ФОТО)“Навіть попри пандемію коронавірусу не варто забувати про те, що карантин закінчиться, і діти знову повернуться до навчання. Впевнений, що нові автобуси – це шлях не лише до школи, а й до нових знань і можливостей для учнів. Якісна освіта – один з найголовніших та найважливіших пріоритетів для ЛОДА. Щороку випускники шкіл області демонструють високі показники на ЗНО, гідно представляють Львівщину на олімпіадах і конкурсах. Ми маємо підтримати підростаюче покоління в їхньому прагненні до знань і розвитку”, – заявив під час вручення автобусів голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Фото прес-служби ОДА.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

 

Цей допис уже прочитано 120 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: