Люксембург підтримує початок переговорів про членство України в Євросоюзі

Підтримка початку переговорів про членство України в Євросоюзі отримала підтримку від Люксембургу. Про це повідомив міністр закордонних справ країни, Жан Ассельборн, перед початком засідання Ради ЄС із зовнішніх відносин у Брюсселі, пише Укрінформ.

“Я думаю, що це було дійсно дуже політичне рішення минулого літа (23 червня Європейська рада ухвалила рішення про надання Україні статусу кандидата в ЄС – ред.). І ми також повинні дивитися на цю процедуру політично. Я вважаю, що Україна заслуговує на те, щоб ця перспектива не була закрита, а була відкрита. При усіх наявних проблемах”, – відповів Ассельборн на запитання, чи підтримає Люксембург на саміті ЄС у грудні політичне рішення про початок переговорів про членство України.

Ассельборн зазначив, що деякі країни, які отримали статус кандидата у 2005 році, до сих пір очікують на членство. Але це не повинно повторитися в разі України. Проте, він підкреслив, що необхідно уникати конкретних термінів для приєднання. Оскільки це може розчарувати громадян, і застеріг від гри з датами. Замість цього, Ассельборн закликав до систематичної праці над покращенням ситуації.

Рішення Єврокомісії, яке рекомендує розпочати переговори про членство з Україною, буде розглянуто на саміті ЄС у грудні. Це стає частиною ширшого процесу. В його рамках також розглядаються питання Молдови, Боснії і Герцеговини, а також можливого статусу країни-кандидата для Грузії.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: