Літаки F-16 можуть передати Україні ще до літа. Затримка з постачанням пов’язана суто з технічними причинами, – прем’єрка Данії Фредеріксен

Данські винищувачі F-16 можуть передати Україні навіть раніше, ніж повідомлялося раніше, — до літа 2024 року.
Про це сказала прем’єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен на брифінгу 23 лютого.

Літаки F-16 можуть передати Україні ще до літа. Затримка з постачанням пов’язана суто з технічними причинами, - прем’єрка Данії Фредеріксен

Фото/Lemberg News

Вона зазначила, що проведення навчань для українських пілотів, яке стартувало у серпні, відбуваються «дуже швидко та дуже добре».

«Єдина причина, чому ми все ще затримуємося з переданням F-16 в Україну — це технічні питання. Потрібна серйозна інфраструктура для обслуговування цих винищувачів. До того ж, провести навчання на F-16 довше, ніж для будь-яких інших систем», — сказала Фредеріксен.

Вона зазначила, що Данія  дуже наполегливо працює над цим, і сподівається, що найближчим часом, ще до літа, вдасться побачити F-16 у повітряному просторі України.

«Думаю, що, зважаючи на всі зусилля, які ми докладаємо, і чудову співпрацю з союзниками, ми будемо готові це забезпечити до літа. Але наголошу, що йдеться лише про практичні, технічні моменти, через які виникла прогалина у часі між серпнем і моментом, коли ми побачимо F-16 в Україні», — сказала прем’єрка.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: