Лідери G7 посилюють санкції проти Росії

Лідери “Великої сімки” під час саміту в Італії зобов’язались посилити обмеження цін на російську нафту. І цим відповідно приглушити майбутні енергетичні проекти Кремля та зменшити доходи Москви від металів.  Про це повідомляє Bloomberg.

“Ми продовжимо чинити суттєвий тиск на доходи Росії від енергетики та інших сировинних товарів”, – йдеться у проекті заяви, яка, як очікується, буде опублікована сьогодні.

Цінове обмеження “Великої сімки” для російської нафти та нафтопродуктів забороняє західним власникам суден, страховикам та посередникам надавати послуги для вантажів. А саме тих, чия ціна перевищує визначені порогові значення.

Хоча ці обмеження призвели до відмови від західного страхування та необхідності у альтернативах, Москва змогла уникнути більшості наслідків. Вона організувала флот танкерів. Вони діють у юрисдикціях, важко відстежуваних, і звернувшись до незахідних постачальників послуг для доставки вантажів на нові ринки, такі як Індія.

США, Велика Британія та ЄС недавно почали вводити санкції проти суден, які займаються цими постачаннями.

“Велика сімка” “вживе кроків, включаючи санкції та інноваційні правозастосовні заходи з використанням відповідних географічних регіонів, для боротьби з використанням Росією обманних альтернативних методів судноплавства для обходу наших санкцій за допомогою свого тіньового флоту”, йдеться у заяві.

Лідери “Великої сімки” також обіцяють робити більше для перешкоджання розвитку майбутніх енергетичних проектів. І порушення доступу до товарів та послуг, від яких залежать ці проекти. А також продовжувати зменшувати доходи Росії від металів.

Більша частина саміту “Великої сімки”, який проходить цього тижня в південно-італійському регіоні Апулія, була присвячена війні Росії проти України. Група домовилася про план синдикованого кредиту на суму 50 млрд доларів для використання прибутку, отриманого від заморожених російських активів, на допомогу Києву.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: