Лідер Сенату США Чак Шумер направляється до України

Лідер більшості в Сенаті США, демократ Чак Шумер, направляється в Україну. Він прибуде, щоб запевнити Президента Володимира Зеленського та інших офіційних осіб у тому, що Конгрес все ж таки затвердить пакет допомоги Україні на суму 60 мільярдів доларів. Про це повідомляє AP.

Шумер має намір довести до українських посадовців, що Конгрес США підтримує ініціативу з надання допомоги Україні. Зазначається, що на минулому тижні представники обох партій відправилися до Європи, щоб висловити обіцянку про те, що США не залишать Україну та інших європейських союзників.

Інтерв’ю перед від’їздом, Чак Шумер висловив намір повідомити українським посадовцям, що “ми виграємо цю битву та що Америка вас не залишить”.

Нагадаємо, що Сенат США 13 лютого прийняв двосторонній законопроект про фінансування з 70 голосами. Він передбачає надання допомоги Україні, Ізраїлю та іншим союзникам без урахування заходів по боротьбі з імміграцією. Очікується, що документ має отримати підтвердження в Палаті представників та підпис президента. Проте, нижня палата Конгресу розпочала канікули, не розглянувши схвалений Сенатом пакет допомоги Україні.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: