Home » Новини Львова » “Левко, боягуз, виходи”: акція під Львівською митницею

“Левко, боягуз, виходи”: акція під Львівською митницею

До керівника Львівської митниці, Левка Прокіпчука, навідались львівські активісти. Вони вимагали написати самому заяву на звільнення та звільнити своїх співробітників.

Це відбулось сьогодні, близько 9 години ранку. Представники націоналістичних організацій зібрались під Львівською митницею та скандували “Левко, боягуз, виходи”, крім того принесли символічну валізу, щоб “Прокіпчук збирав свої речі”. 

Через декілька хвилин активістам вдалось зайти в середину, зустрітись із Прокінчуком. Відбулася півгодинна словесна перепалка. 

Чи вирішив Прокіпчук прийняти вимоги активістів та написати заяву на звільнення невідомо.

На акції були присутні представники “Національного корпусу”, “Правого сектору”, “Об’єднання добровольців” та ГО “Рабів до раю не пускають”.

Наш кореспондент зауважив, що це ті самі люди, які з’являються майже на всіх заворушеннях у Львові. 

Саме ці активісти намагались зірвати виступ Володимира Зеленського у Львові та влаштовували акції проти Порошенка у день його приїзду до Львова.

"Левко, боягуз, виходи": акція під Львівською митницею "Левко, боягуз, виходи": акція під Львівською митницею "Левко, боягуз, виходи": акція під Львівською митницею "Левко, боягуз, виходи": акція під Львівською митницею

Цей допис уже прочитано 284 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: