Home » здоров'я » Ліки, що можуть вбити: викрили шахраїв, які продавали онкохворим фальсифіковані ліки

Ліки, що можуть вбити: викрили шахраїв, які продавали онкохворим фальсифіковані ліки

За попередніми даними, фальсифіковані медикаменти на мільйони гривень. Про це інформує ГПУ.

Прокурорами Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, Генеральної прокуратури України спільно зі слідчими ГСУ НП України та співробітниками Державної прикордонної служби викрито факти виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту та збут завідомо фальсифікованих лікарських засобів, вчинені за попередньою змовою групою осіб.

В ході досудового розслідування кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 321-1, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 212, ч. 3 ст. 368 КК України встановлено, що громадянин Б. спільно з іншими громадянами України та іноземцями здійснює, поза межами митного контролю, доставку на територію України фальсифікованого медичного препарату (онкопрепарату) Keytruda (Кітруда, виробник США і Австрія), а також його кустарне виготовлення на території України та подальшу реалізацію, як на території нашої держави так і за її межами.

Трьох осіб 31.05.2019 затримано в порядку ст. 208 КПК України, після документування факту незаконної реалізації 6 флаконів фальсифікованого лікарського засобу Keytruda (Кітруда) на загальну суму близько 7 тисяч доларів США.

Проводяться першочергові слідчі дії, за результатами яких особам буде повідомлено про підозру у вчиненні злочинів. Прокурорами готуються клопотання до суду про обрання затриманим запобіжних заходів. Вживаються заходи, спрямовані на встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності інших осіб, причетних до вчинення вказаних злочинів.

Ліки, що можуть вбити: викрили шахраїв, які продавали онкохворим фальсифіковані ліки Ліки, що можуть вбити: викрили шахраїв, які продавали онкохворим фальсифіковані ліки Ліки, що можуть вбити: викрили шахраїв, які продавали онкохворим фальсифіковані ліки Ліки, що можуть вбити: викрили шахраїв, які продавали онкохворим фальсифіковані ліки

Цей допис уже прочитано 135 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: