Київ визнано найдешевшим містом для подорожі

У рейтингу оцінювалися 100 міст з усього світу.

Столиця України очолила рейтинг міст світу для найбільш економної подорожі 2018-го року, повідомляє ТСН.
 
Рейтинг “100 місць світу для подорожі 2018 року: від найдорожчих до найдешевших” склала британська туристична компанія Hoppa. У списку були вказані міста і суми, які туристи використовують там у середньому за добу.
 
Як підрахували укладачі рейтингу, в Києві за оренду житла, триразове харчування, різні напої і екскурсії – мандрівникові доведеться заплатити, в середньому, 65 фунтів стерлінгів (близько 2500 гривень) за день.
 
До п’ятірки найбільш бюджетних, окрім Києва, увійшли:
  • Каїр, Єгипет – 79 фунтів стерлінгів
  • Сіємреап, Камбоджа – 79 фунтів стерлінгів
  • Маніла, Філіппіни – 70 фунтів стерлінгів
  • Анталія, Туреччина – 70 фунтів стерлінгів.
Рейтинг складався з урахуванням декількох показників, найважливішими з яких були вартість житла, обід у ресторані і в бюджетній закусочній.
 
Так, поїсти в Києві виявилося найдешевше із заявлених ста міст. У той час, як за вартістю житла місто посіло 5 сходинку серед економ-варіантів. Так, орендувати квартиру в Києві, за даними агентства, коштує близько 42 фунтів стерлінгів за добу (близько 1600 грн.).
 
 За вартістю житла дешевшими від Києва стали Денпасар (Індонезія), Анталія (Туреччина), Пхукет (Таїланд) і Джакарта (Індонезія).
 
Разом з тим, найдорожчим містом для подорожі 2018 року визнано Нью-Йорк, США. Щоб відпочивати тут, туристи щодня витрачають близько 346 фунтів стерлінгів, а це понад 13 тисяч гривень.

Цей допис уже прочитано 1011 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: