Home » Новини Львова » Квиток у водія коштуватиме дорожче, аніж куплений у кіоску чи в інтернеті.

Квиток у водія коштуватиме дорожче, аніж куплений у кіоску чи в інтернеті.

Які нові правила проїзду в електротранспорті згодом з’являться і які вже почали діяти?

Про це розповідають на порталі “Твій Медіа Бро”.

Квиток у водія коштуватиме дорожче, аніж куплений у кіоску чи в інтернеті.

Фото: Щоденний Львів

Що з’явиться згодом:

  • Квиток у водія коштуватиме дорожче, аніж куплений у кіоску чи в інтернеті, та матиме новий дизайн. Проте, як повідомляв раніше в коментарі Tvoemisto.tv речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар, такі квитки запровадять пізніше: поки що у водія можна оплатити проїзд за стандартною ціною. Теж саме стосується «короткострокового абонементу», який діятиме від 1 до 5 днів.
  • Окрім попередніх тарифних планів, зокрема «разова поїздка», «разова поїздка у водія», «місячний» та «короткостроковий абонемент», «пільговий тариф», відтепер можна придбати «квиток у контролера», який передбачає підвищенну вартість. Його також запровадять пізніше.
  • У випадку, якщо транспорт більше, ніж 30 хвилин, не рухається за маршрутом із причин, які є у компетенції перевізника, пасажиру мають компенсувати вартість проїзду. Для цього невдовзі мають запровадити компенсаційні квитки.

Які правила діють вже зараз?

  • оплатити проїзд і отримати квиток пасажир повинен відразу як потрапить в ТЗ. І якщо хочеш купити квиток у водія, то треба заходити тільки через перші двері і особисто забирати його;
  • Контролери під час інспекції повинні пред’являти посвідчення, картку-жетон, квитанції, у яких зазначено прізвище та ім’я контролера.
  • Відсутність або часткова несправність компостерів та валідаторів не є підставою для безоплатного проїзду, за виключенням, якщо всі засоби оплати проїзду у трамваї чи тролейбусі вийшли з ладу.
  • водії повинні вмикати кондиціонер та опалення (правда, тільки у вагонах, де є така можливість).

Цей допис уже прочитано 34 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: