Кулеба обговорив з голландським колегою заходи проти російського терору в Гаазі

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прибув до Гааги для обговорення кроків, спрямованих на забезпечення справедливого покарання за російські злочини. У рамках свого візиту він провів зустріч з голландським главою МЗС Ганкою Брюїнс Слот. Обговорені були конференція “Відновлення справедливості для України” в Гаазі та конкретні заходи щодо забезпечення справедливості за російські злочини. Про це він повідомив у соцмережі X.

Під час зустрічі міністр Кулеба інформував свого голландського колегу про загострення російського повітряного терору, включаючи інтенсивне використання балістичних ракет. Він також висловив думку про необхідність посилення повітряного щита України шляхом впровадження додаткових комплексів та ракет “Патріот”.

Міністр Кулеба висловив подяку Нідерландам за їхню потужну підтримку та внесок у захист України та всієї Європи.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ Дмитро Кулеба перебуває з робочим візитом у Гаазі для участі в міністерській конференції “Відновлення справедливості для України”. Організаторами конференції є Україна, Нідерланди та Європейська комісія. Учасники заходу включають прокурора Міжнародного кримінального суду, генерального секретаря Ради Європи, президента Євроюсту. А також представників Міжнародного реєстру збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України (RD4U), та Міжнародного центру з переслідування за злочин агресії проти України (ICPA).

Очікується, що після завершення конференції буде ухвалена політична декларація.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: