Home » Світ » Ксенія Собчак просить українську владу про дозвіл на відвідування Криму.

Ксенія Собчак просить українську владу про дозвіл на відвідування Криму.

Російські депутати вважають такий вчинок кандидата в президенти Росії проявом сепаратизму.

“Кандидат в президенти Росії Ксенія Собчак заявила, що направила до Посольства України лист з проханням поїхати в анексований Крим. Про це вона сказала в ефірі радіо “Ехо Москви”, – передає Українська правда.

На запитання ведучого, чи збирається вона їхати до Криму напередодні президентських виборів, Собчак відповіла, що поїде, але хоче в’їхати з території материкової України.

“Я вже направила лист в посольство України, чекаю відповідь. Якщо і поїду в Крим, то тільки з території України. Вважаю, що так правильно буде”, – сказала вона.

На уточнююче запитання, навіщо їй дозвіл України, адже там “російські виборці”, Собчак відповіла, що в Криму планує поспілкуватися з “різними людьми”, в тому числі, і з кримськими татарами, які не задоволені ситуацією, яка виникла на півострові. Собчак також заявила, що кримчан “вже зробили частиною Росії”, але щоб “референдум”, який пройшов у 2014 році, був законним, необхідно провести повторне “міжнародне” голосування.

Тим часом,  депутат Держдуми Росії Наталія Поклонська побачила ознаки сепаратизму в діях кандидата в президенти Ксенії Собчак, коли та попросила владу України пустити її до Криму. Мов, питаючи дозволу київської влади на в’їзд на територію одного з суб’єктів Російської Федерації, Ксенія Собчак публічно демонструє, що не вважає цей регіон частиною країни, президентом і верховним головнокомандувачем якої вона планує стати.

Ксенія Собчак просить українську владу про дозвіл на відвідування Криму.

Цей допис уже прочитано 386 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: