Home » Новини України » Крим на межі екологічної катастрофи

Крим на межі екологічної катастрофи

У зв’язку з розробкою сховищ відходів металургійного виробництва в окупованому Криму, на півострові існує висока ймовірність різкого погіршення екологічної ситуації в районі Керчі.

Будівельні підприємства, пов’язані з Росією, використовують сипучі відходи при виготовленні будматеріалів.

Про екологічну катастрофу, яка загрожує кримцям і природі півострова, повідомляє народний депутат України, координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук. «Створені на місці кримських озер Нижньо-Чурбашське і Верхньо-Чурбашське сховище відходів металургії – це гідротехнічні споруди, які містять токсичні речовини у вигляді дрібнодисперсних частинок. Зміст в них фосфору, хрому, ванадію і миш’яку перевищує гранично допустиму концентрацію в 30-150 разів, в залежності від місця забору проби », – повідомляє Дмитро Тимчук.

За його словами, накопичені запаси сипучих відходів використовуються в якості добавки при виготовленні цементу і будівельного піску. 

Народний депутат попереджає, що це може привести до спалаху масових захворювань населення, а також загрожує флорі та фауні на сотні кілометрів від сховищ, шляхом поширення токсичних речовин з морською водою вздовж узбережжя Чорного моря.

Фото: “Факты и комментарии”

Крим на межі екологічної катастрофи

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – 

Крим на межі екологічної катастрофи

 

Цей допис уже прочитано 65 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: