Короновірусне сміття не утилізовують, а викидають посеред дороги: ДЕТАЛІ

У Рівненській облaсті днями нaтрaпили нa 20 тонн сміття, зaлишених нa дорозі, що веде до сміттєзвaлищa. Серед відходів знaйшли пробірки від тестів нa коронaвірус.

За попередньою інформацією, орієнтовно 20 тон побутових відходів привезені з іншої області. Серед них правоохоронці також виявили використані пробірки для визначення коронавірусу.

Короновірусне сміття не утилізовують, а викидають посеред дороги: ДЕТАЛІ

Сміттєзвалище розташоване поблизу села Копань.  Місцеві чиновники уточнили, що утилізацією сміття займається Демидівська ОТГ. Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

Накладні, квитанції та договори у смітті вказують на його приналежність до Львова, пишуть журналісти Суспільного.

Місцеві правоохоронці одразу ж вирушили на сміттєзвалище і взялися за справу.

  • Наразі поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 239 Кримінального кодексу України (забруднення або псування земель речовинами, відходами шкідливими для здоров’я людей або довкілля).
  • Санкція статті передбачає штраф на суму понад 3 400 гривень, або позбавлення права обіймати певні посади на строк до трьох років.

Якщо ж буде доведено, що подібні дії спричинили загибель людей, або їх масове захворювання, то покарання буде жорсткішим. Мовиться про позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Зверніть увагу! Згідно з указом МОЗ, пробірки від тестів на COVID-19 повинні утилізовуватись і знезаражуватись в лабораторіях.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 87 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: