Home » Новини України » Коронавірусний карантин призведе до сплеску бандитизму в Україні, – адвокат

Коронавірусний карантин призведе до сплеску бандитизму в Україні, – адвокат

1 415 адміністративних протоколів було складено у зв’язку з порушенням правил карантину, введеного владою через епідемію коронавируса COVID-19. Рівень злочинності на час ізоляції, за прогнозами, перевершить 2014 рік.

У зв’язку з карантинними обмеженнями закриті місця громадського харчування, дитячі майданчики, торгові центри і метро. З 16 березня Національна поліція України зафіксувала протоколами близько півтори тисячі адміністративних правопорушень: “838 протоколів були складена на співробітників підприємств і 136 – на керівників підприємств, 283 – на управлінців торгових закладів, 153 – на водіїв громадського транспорту. Більше 1 358 адміністративних протоколів направлено до суд “. 

Коронавірусний карантин призведе до сплеску бандитизму в Україні, - адвокат

Крім цього, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 9 кримінальних проваджень в п’яти містах України за статтею про порушення санітарних норм і правил безпеки щодо запобігання інфекційних захворюваннях.

Кореспонденти ASPI поцікавилися у кримінальної адвоката компанії “Barrister” Костянтина Глоби, наскільки рівень злочинності виросте в Україні під час карантинного режиму. За словами адвоката, українська влада поки не готова фінансово підтримувати населення, в зв’язку з чим рівень бандитизму перевершить 2014 рік.

“Верховна Рада доручила розробити закон про соціальний і економічний захист населення на момент карантину. Кабмін на сьогоднішній день не вжив ніяких дій для цього, не вніс у ВР законопроект, хоча час було встановлено до 19 березня. Питання мародерства, бандитизму і грабежу в Україні зараз стоїть на першому місці – 1% безробіття дорівнює приблизно 6% зростання злочинності. Люди, які працюють “від зарплати до зарплати”, не змогли накопичити собі якусь економічну “подушку безпеки”. Відповідно, не маючи грунту і роботи, вони фактично кинуті державою напризволяще. Може майбутній законопроект врегулює процеси для незахищених сфер населення, але мені здається, що цей закон буде стосуватися тільки офіційно оформлених людей. А у нас в Україні, і в Києві зокрема, велика частина населення працює неофіційно, і їсти хочеться всім. Швидше за все, ми будемо мати ситуацію гірше, ніж в 2014 році. Що стосується країн Європи, які скасували оплату комунальних і виплачують допомогу у зв’язку з карантином, в нашій країні такий варіант, до сожалени , Неможливий. Я думаю, що наші цифри по виплатах будуть в рази менше в порівнянні з іншими країнами, і вони не будуть суттєво впливати на життя людини. Питання максимум про 1 тисячі гривень на місяць, але і це наш український бюджет не потягне “.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 117 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: