Home » Новини України » Конфлікт на борту літака, що летів до Єгипту: непорозуміння з екіпажем через російську мову?

Конфлікт на борту літака, що летів до Єгипту: непорозуміння з екіпажем через російську мову?

Пасажири рейсу стверджують, що бійки не було, а натомість агресивно поводився екіпаж літака.

Туроператор “JoinUp!”, клієнти якого летіли цим літаком, стверджує, що літак сів через бійку пасажирів. Однак пасажири рейсу стверджують, що бійки не було, а натомість агресивно поводився екіпаж літака, – інформує “ВВС Україна”.

Пояснення туроператора пасажири вони називають “обурливою брехнею”.

“У нас не було бійки на борту. Не було навіть безладів. Було хамське ставлення екіпажу в цілому. Були погрози єгипетською в’язницею”, – розповіла одна з пасажирок рейсу Лариса, яка просила не називати її прізвище.

Пасажирка надала “BBC News Україна” докази, що дійсно летіла цим рейсом. 

Лариса розповіла, що летіла до Шарм-ель-Шейха на архітектурний захід. Разом з нею на захід летіли близько 60 архітекторів та фахівців.

“У нас були люди, що випили, які ходили салоном і спілкувалися один з одним. Ніхто навіть голосу не підвищив. Стюардеси зробили два-три зауваження і, як зазвичай буває в таких випадках, народ поступово заспокоївся”, – розповіла туристка.

За її словами, всі пасажири дуже здивувалися, коли “через дві години після того, як все давно заспокоїлося”, літак сів у Каїрі.

“До нас приходить поліція, а командир заявляє, що ми можемо виходити, якщо нам не подобається, і місць в єгипетських в’язницях на всіх вистачить”, – розповідає Лариса.

Вона каже, що літак сів у Каїрі близько 17:15 в середу, 7 листопада. “Ми думали, що в Шармі і збиралися виходити”, – каже пасажирка.

Приїхала поліція, яка почала перевіряти літак. Багаж вивантажили, і розбирати його довелося потім самим пасажирам, розповідає туристка. Близько дев’ятої вечора літак вилетів у Шарм-ель-Шейх. 

Ще одна пасажирка рейсу Ірина розповіла, що суперечка з екіпажем виникла на мовному підґрунті.

“Всі об’яви та спілкування пілота та екіпажу робилися російською мовою. На прохання розмовляти українською, яке висловив один з архітекторів, отримали у відповідь відмову в агресивній формі“, – каже Ірина.

За її словами, роздратування стюардеси викликав чоловік, в якого була зачіска “оселедець”.

“Вона почала висловлюватись з цього приводу. Це спричинило адекватну відповідь щодо неприпустимості переходу на особистості. На що ця стюардеса викликала в салон пілота, який почав погрожувати, продовжуючи розмовляти російською“, – розповіла Ірина.

“BBC News Україна” звернулась до авіакомпанії “YanAir” з проханням про коментар, але поки що не отримала відповіді.

Фото: РБК-Украина, BBC Ukraine

Цей допис уже прочитано 123 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: