Комітет виборців назвав найменш продуктивних депутатів

Одинадцять народних депутатів не зареєстрували жодного проекту закону в минулому році, повідомили в Комітеті виборців України.

Одинадцять народних депутатів не зареєстрували жодного проекту закону за 2017 рік. Про це в середу, 17 січня, повідомив Комітет виборців України, пише Кореспондент.
 
Відзначається, що 5 з 11 – представники фракції Опозиційного блоку. Зокрема, Сергій Льовочкін, Дмитро Добкін, Євген Бакулін, Тарас Козак, Денис Омельянович.
 
Жодного законопроекту також не внесли позафракційні Павло Балога, Едуард Матвійчук, Тетяна Донець з НФ, Наталія Агафонова з БПП, а також нардепи Сергій Клюєв і Олександр Онищенко.
 
Також КВУ оцінював продуктивність депутатів за кількістю законопроектів, які стали законами.
 
“Продуктивність їх роботи за три роки є такою: Льовочкін – 8 проектів законів подано/0 прийнято, Добкін – 1/0, Бакулін – 4/0, Козак – 26/1, Омелянович – 1/0, Балога – 1/0, Матвійчук – 43/2, Донець – 25/1, Агафонова – 14/1”, – йдеться в повідомленні.
 
У той же час, серед найпродуктивніших депутатів у 2017 році виявилися члени фракції БПП Андрій Шинькович і Марія Іонова, а також член Самопомочі Ірина Подоляк. Так, законами стали по дев’ять законопроектів авторства Шиньковича й Іонової, а також вісім – Подоляк.
 
В середньому, в 2017 році один народний депутат зареєстрував 15 законопроектів.
 
Всього за рік було зареєстровано 1,3 тис. проектів законів та прийнято 162 закони.

Цей допис уже прочитано 992 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: