Колишній заступник секретаря РНБО звинувачується у державній зраді

Служба безпеки України повідомила про отримання нових доказів щодо державної зради колишнього заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони Володимира Сівковича. Зараз він переховується в Росії. За інформацією СБУ, Сівкович був причетний до організації розгортання масштабних інформаційних кампаній. Всі вони були спрямовані на штучну дискредитацію вищого військово-політичного керівництва України на користь інтересів Кремля. Про це повідомила СБУ.

Встановлено, що ексзаступник секретаря РНБО співпрацював з рядом відомих українських політиків, серед яких народний депутат Нестор Шуфрич, якому тепер оголошена підозра в державній зраді. За координації Сівковича, Шуфрич активно розповсюджував кремлівські наративи під час своїх виступів у телевізійних ефірах та на сторінках інтернет-видань.

Поплічники колишнього заступника секретаря РНБО також здійснювали розповсюдження фейкових повідомлень про внутрішню обстановку в Україні. Також пропагандували московські тези про “безальтернативність” проросійського вектора у зовнішній політиці.

Спільно з російськими кадровими співробітниками, Сівкович виступав із завданням максимально дестабілізувати ситуацію всередині України перед можливим повномасштабним вторгненням Росії та дискредитувати офіційний Київ перед західними партнерами.

Уникнувши правосуддя за спроби силового розгону Майдану у 2014 році, Сівкович виїхав до Москви. Там він почав організовувати масштабні інформаційні диверсії проти державної безпеки України.

Служба безпеки України інкримінує ексзаступникові державну зраду, вчинену за попередньою змовою групи осіб, згідно зі статтями 28 та 111 Кримінального кодексу України. За цими звинуваченнями Сівковичу загрожує довічне ув’язнення. Тривають комплексні заходи для притягнення підозрюваного до відповідальності.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: