Home » Новини Львова » Колишній оперативник СБУ став в.о. Державного бюро розслідувань у Львівській області.

Колишній оперативник СБУ став в.о. Державного бюро розслідувань у Львівській області.

Обов’язки керівника тимчасово покладені на заступника директора ДБР – Віталія Стеця. 

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба відмовив конкурсній комісії у призначенні переможців на 27 керівних посад у територіальні управління відомства через підозри у державній зраді та корупції. Відтак Львівське територіальне управління ДБР, що поширює свою діяльність на п’ять західноукраїнських областей, розпочинає роботу без директора. Призначено першого заступника та заступника. Обов’язки керівника тимчасово покладені на заступника Віталія Стеця, – про це пише “ZIK”.

“Lemberg News Info” виділили найцікавіше з інтерв’ю Віталія Стеця для “ZIK”:

“На мене покладено функції виконувача обов’язків директора територіального управління, оскільки, згідно із законом, у разі відсутності директора територіального управління його обов’язки виконує старший за віком заступник”.

“ДБР буде проводити досудове розслідування щодо топ-чиновників – від Президента, повноваження якого закінчилися, усього Кабінету Міністрів і керівників відомств до народних депутатів України та суддів. Другий великий блок – злочини, вчинені співробітниками правоохоронних органів. Третє – військові злочини, які раніше розслідувала військова прокуратура.”

“Усі співробітники у ДБР призначаються за конкурсною процедурою, яка передбачає чотири етапи: два тестові етапи на знання законодавства, співбесіда, поліграф. Потім іде спецперевірка – це вже п’ятий етап після того, як переможця конкурсу оголошено…Передбачено 114 вакантних посад, з яких близько 42 – слідчі.”

“Майже чотири роки був керівником одного з підрозділів у спецпідрозділі боротьби з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у Львівській області, працював по лінії контррозвідки, був керівником відділу. У званні – полковник, на даний час полковник запасу СБУ… Я давно працюю у правоохоронній системі. Те, що я міг боятися, пройшло у мене вже давно. Щодо можливого впливу політиків – один із принципів діяльності ДБР – аполітичність, ми поза політикою.”

Повна версія інтерв’ю – на сайті видання “ZIK”.

Фото: Zik

Цей допис уже прочитано 8 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: