Home » Кримінал » Кістки, знайдені у посольстві Ватикану в Римі, належать жінці.

Кістки, знайдені у посольстві Ватикану в Римі, належать жінці.

Італійська влада розпочала розслідування.

Будівельники в понеділок під час ремонту у посольстві Ватикану у Римі  знайшли майже цілий скелет, а також інші кістки.

“Ми копали і знімали підлогу, потім ми побачили кістки і відразу ж підняли тривогу”, – розповів один із працівників, – пише “Українська правда”.

За останніми даними, початкове дослідження кісток, знайдених у посольстві Ватикану в Римі, свідчить про те, що вони належать жінці.

Ця інформація підсилює розмови про те, що знахідка може вирішити таємницю зникнення двох 15-річних дівчат, які зникли в Римі в 1983 році. Одна з дівчат, Емануела Орланді, була громадянкою Ватикану. Вивчивши тазову кістку на місці знахідки, дослідники дійшли висновку, що вона належить жінці. Тепер вони намагатимуться вилучити ДНК із зубів і черепів, щоб порівняти їх із ДНК зниклих дівчат. Результати очікуються протягом 10 днів.

Італійська влада розпочала розслідування, щоб з’ясувати, чи належать знайдені кістки Емануелі Орланді або Мірелі Грегорі.  Протягом багатьох років справа Емануели Орланді була пов’язана з численними версіями, починаючи від спроби вбити Папу Іоанна Павла II до фінансового скандалу банку Ватикану та кримінального злочину в Римі.

Фото: Новое Время

Цей допис уже прочитано 14 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: