Home » Новини України » Київський апеляційний суд 23 березня буде розглядати оскарження вироку Януковичу.

Київський апеляційний суд 23 березня буде розглядати оскарження вироку Януковичу.

Розгляд апеляції побіжного екс-президента Віктора Януковича у справі про держзраді намічено на 23 березня.
Відповідна повістка оприлюднена в 13 березня в газеті “Урядовий кур’єр” (№48), інформує Цензор.НЕТ.


“Київський апеляційний суд викликає вас як обвинуваченого на 11:00 23 березня 2020 року апеляційними скаргами захисників на вирок Оболонського районного суду Києва”, – йдеться в документі.

Киевский апелляционный суд 23 марта будет рассматривать обжалование приговора Януковичу 01

Нагадаємо, Оболонський районний суд Києва засудив Віктора Януковича до 13 років позбавлення волі за державну зраду і пособництво у веденні агресивної війни проти України з боку РФ.

Такий вирок суд оголосив 24 січня 2019 року. Кримінальне провадження щодо В.Януковича розглядалося за спеціальною (заочної) процедурі в зв’язку з тим, що обвинувачений перебуває на території РФ.Ключовим доказом для суду стало лист Януковича Путіну, датований 1 березня 2014 року, в якому він просив ввести в Україну російські війська

При цьому суд визнав його невинним в пособництві в порушенні територіальної цілісності. Згідно з рішенням суду, обвинувачення не довело, що Янукович був проінформований про кінцеву мету РФ – окупації Автономної республіки Крим і зміну меж території України.

За державну зраду суд засудив екс-президента до 13 років ув’язнення, а за пособництво в веденні агресивної війни – до 12 років. Таким чином, загальний термін відбуття ув’язнення для Януковича складає 13 років. Час відбування терміну повинно відраховуватися з моменту затримання винного.

При винесенні вироку суд врахував те, що Віктор Янукович не має судимості (имевшаяся у екс-президента судимість погашена), здобув вищу освіту і не перебуває на обліку у нарколога. Також судді врахували його тривалий і успішний кар’єрний шлях і позитивну характеристику, яку дала підсудному Анна Герман.

1 березня 2020 року Оболонський суд направив до апеляційного суду підсумки від адвокатів 6 апеляцій на вирок Януковичу.

Цей допис уже прочитано 31 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: