Хірурги «Охматдит» видалили хвойну гілочку із бронхів 8-річного пацієнта з Львівщини

Хірурги Центру дитячої медицини лікарні «Охматдит» врятували 8-річного хлопчика з Львівської області від півторарічного кошмару, коли виявили та видалили хвойну гілочку із його бронхів.

Лікарі повідомили, що улітку 2022 року хлопчик почав скаржитися на біль у спині та підвищення температури. Лікар спочатку встановив діагноз правосторонньої пневмонії, але лікування не дало тривалого ефекту. Після численних візитів до лікарів, симптоми не зникали, а інколи навіть супроводжувалися кровотечею під час кашлю. Тому сім’я звернулася до Центру дитячої медицини «Охматдит».

У Центрі провели ретельні обстеження, серед яких була і бронхоскопія, що дозволила виявити непередбачену причину проблем – хвойну гілочку, яка застрягла у бронхах хлопчика. Торакальний хірург Олег Ленів, хірург Роман Ковальський та анестезіолог Віра Приймакова провели успішну операцію з видалення сторонього тіла.

Після успішної операції хлопчика вже виписали з лікарні. Тепер йому нарешті пощастило забути про симптоми та насолоджуватися здоровим дитинством.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: