Керівники НАБУ та САП не виконуватимуть “спонтанні забаганки Генпрокурора”.

06 грудня парламент готувався заслухати Генпрокурора та керівників НАБУ та САП стосовно непорозуміння між ними.

“Я сьогодні запросив керівника Служби безпеки України, а також Генерального прокурора. Моя позиція полягає в тому, щоб до 12:00 розглянути законопроекти, які стоять на порядку денному, а о 12:30 заслухати Грицака й Луценка“, – повідомив Голова Верховної Ради Андрій Парубій“. Інформацію про це вчора розмістило на своєму сайті видання  “Українська Правда”. 

Окрім того, в понеділок, 5 грудня, в парламенті Юрій Луценко просив Верховну Раду викликати до парламенту керівництво НАБУ і САП для звіту:

“Питання, з якого мене запросили до ВР, це питання цілісності і законності діяльності правоохоронної системи України. Обговорювати його треба з усіма першими особами, які представляють ГПУ, СБУ, НАБУ і САП. При всій повазі до заступників і виконуючих обов’язки”, – сказав Юрій Луценко. Він закликав спікера Андрія Парубія направити з цього приводу телеграму до Вашингтона.

Андрій Парубій також додав, що  керівники Національного антикорупційного бюро Артем Ситник і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, яких також запрошено, відповіли йому, що перебувають у відрядженні.

“Виконувати спонтанні забаганки Генпрокурора наміру не маю, але, звісно, буду дивитись по ситуації і при необхідності буду робити все, щоб скоріше повернутись в Україну”, – повідомив виданню “Бізнес Україна” керівник НАБУ Артем Ситник.

“Я не можу просто взяти і повідомити колегам з ФБР…, що зустрічі переносяться або скасовуються, оскільки у них також є графік. Ці зустрічі готувалися місяцями, їхнє скасування було б шкідливим для антикорупційних органів України та держави в цілому, – сказав Назар Холодницький.

Нагадаємо, що минулого тижня вибухнув скандал довкола НАБУ: агента бюро затримали нібито за передачу хабаря першому заступнику голови Державної міграційної служби Діні Пімаховій. НАБУ заявило, що її детектив не пропонував хабар, а проводив спецоперацію з викриття корупційної схеми, а СБУ, ведучи прослуховування для бюро, завербувала Пімахову для тиску на детективів. Юрій Луценко, в свою чергу,  назвав методи НАБУ неприпустимими, детективів НАБУ обраними без конкурсу, а техніку, яку вони використовують, – незаконною.

В результаті, на засіданні парламенту 6-го грудня Юрій Луценко розповів про подробиці затримання Міхаеля Саакашвілі. 

Фото: qha.com.ua

Читайте також: СААКАШВІЛІ ОТРИМАВ ВІД КУРЧЕНКА ПІВМІЛЬЙОНА ДОЛАРІВ

Цей допис уже прочитано 1226 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: