Home » Новини Львова » Керівники львівських медзакладів працюватимуть за контрактом

Керівники львівських медзакладів працюватимуть за контрактом

Керівників закладів охорони здоров`я переведуть на контрактну основу. 

Таке рішення підтримала комісія з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту на засіданні 23 січня. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради, пише “Status quo” .

Як розповів голова комісії Михайло Гичка, члени комісії підтримали звернення департаменту охорони здоров’я ЛОДА щодо проекту рішення “Про реорганізацію служби громадського здоров’я у Львівській області”. Таким чином обласний центр здоров’я, обласний медичний інформаційно-аналітичний центр та обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом реорганізують в одну структуру.

Також погодили прохання Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького щодо виділення коштів у 2018 році на відшкодування витрат за надання стоматологічної допомоги (йдеться про зубопротезування) пільговим категоріям населення – учасникам АТО та репресованим.

Окрім того, розглянули та підтримали звернення ОДА щодо переведення керівників закладів охорони здоров’я на контрактну основу.

Стосовно соціального блоку питань, то профільна комісія згодилась із заявами Української добровольчої армії та ВСВ АТО “Легіон Свободи” щодо заміни їхніх представників у складі комісії з визнання бійців-добровольців. Традиційно погодили надання допомоги сім’ям загиблих учасників АТО. Також проголосували за встановлення пам’ятного знака на могилі учасника АТО М. Лібрука.

На засіданні депутати одноголосно підтримали проект обласної програми “Розвиток шахів у Львівській області на 2017-2021 роки”.  А  також розглянули ініціативу щодо проведення фізкультурно-спортивних заходів серед учнів та студентів Львівщини у 2018 році.

Цей допис уже прочитано 386 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: