Home » Новини України » Керівника Суспільного телебачення Зураба Аласанію відсторонили з посади через деполітизацію новин

Керівника Суспільного телебачення Зураба Аласанію відсторонили з посади через деполітизацію новин

За дострокове розірвання контракту проголосувало дев’ять членів наглядової ради.

У четвер, 31 січня, Наглядова рада Національної громадської телекомпанії України достроково розірвав контракт з головою правління телекомпанії Зурабом Аласанія. Про це повідомила член наглядової ради Світлана Остапа а своїй сторінці в Facebook.

“Тільки що Наглядова рада Суспільного більшістю голосів проголосувала за дострокове розірвання контракту з головою правління НГТУ Зурабом Аласанія. Дев’ять за, три проти”, – написала Остапа.

Зураб Аласанія оприлюднив два пункти проекту рішення на своїй сторінці у Facebook.

На думку Наглядової ради, він не організував мовлення каналу “ні як суспільно-політичного каналу”, ні як “інформаційного та суспільно-політичного мовника з елементами просвітництва”. Серед “пробілів” у роботі керівника телеканалу зазначається, що він не висвітлив або частково висвітлив хресну ходу за помісну церкву у 2018, засідання Генеральної асамблеї ООН у вересні 2018, а також Міжнародний форум “Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи”. Зокрема підкреслено, що в заходах брав участь президент Петро Порошенко, однак події все одно залишились поза увагою телеканалу.

У іншому пункті зазначається, що під час управління телеканалом Зурабом Аласанією компанія “впроваджував принцип відсторонення від влади аж до повної деполітизації новин”, що “суперечить вимогам місії” мовника.

Щоправда документ є проектом рішення, а не самим рішенням, та оприлюднений фрагментарно.

Сам Зураб Аласанія зазначив, що Наглядовій раді не варто було “палилися так відкрито”.

Керівника Суспільного телебачення Зураба Аласанію відсторонили з посади через деполітизацію новин

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – 

Керівника Суспільного телебачення Зураба Аласанію відсторонили з посади через деполітизацію новин

 

Фото:

Цей допис уже прочитано 73 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: