Home » Новини Львова » Керівник слідства Львівської області дає вказівки підлеглим не вносити негатив у ЄРДР

Керівник слідства Львівської області дає вказівки підлеглим не вносити негатив у ЄРДР

Керівник слідства Львівської області, яку два місяці тому призначили на цю посаду, Наталія Харченко під час колегії МВС дає незаконні вказівки щодо НЕ внесення окремих відомостей в Єдиний реєстр досудових розслідувань (ЄРДР).

Відповідний аудіозапис оприлюднили на сторінці «Варта 1» у фейсбуці.

Метою таких дій є приховання злочинів і спотворення статистики та показників, а також спотворення «успіхів» керівництва.

З аудіозапису зрозуміло, що Наталія Харченко апелює до «одного негативу» у досудових реєстрах.

«Запам’ятайте усі. Від завтра все внесення в ЄРДР, починаючи від 125-ї (ст. 125 ККУ – Умисне легке тілесне ушкодження, – ред.), закінчуючи трупом чи природньою смертю,  – виключно за моїм погодженням. Всі почули? Щоб завтра не було, що хтось не почув. Все, що ви будете вносити в ЄРДР, все погоджуєте зі мною. Не може бути така негативна картина», – йдеться у аудіозаписі.

Однак, у нас же не «совок», та і робота поліції відрізняється, від, скажімо, від роботи театру чи галереї. Негативу там просто не уникнути.

Наталія Харченко до призначення у Львові із березня 2018 року обіймала посаду керівника слідчого управління Хмельницького ГУНП, сайт ye.ua. Курувати діяльність слідчих підрозділів поліції пані Харченко прийшла із Головного слідчого управління Національної поліції України. Пише Діло

АУДІОЗАПИС

Довідково.

Відповідно до ч. 1. ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.

Цей допис уже прочитано 90 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: