Кава за парканом: що сталося в Одесі та як місцеві реагують на інцидент

У ніч на 10 жовтня в Дюківському парку в Одесі сталися важливі зміни в інфраструктурі парку. За даними місцевих соцмереж, в цей час були встановлені перші металеві секції огорожі, які огороджуватимуть всю зелену зону парку. Ця робота супроводжувалася зрізанням лавок та пошкодженням плитки, яку раніше встановила кав’ярня мережі “Cofee Station Odesa”. Ця дія мала значний вплив на інфраструктуру парку. Про це повідомляє Одеське життя.

Паралельно з цими подіями у парку з’явилася нова кав’ярня мережі “Coffe & hot-dog”. Зауважено, що ця кав’ярня не має огорожі, що викликає питання про недобросовісну конкуренцію.

У відповідь на критику, місцева мерія стверджує, що огорожа була встановлена в рамках закону і проекту з благоустрою. Планується огородити всю зелену зону парку подібно до парку Горького з метою підвищення безпеки відпочиваючих і збереження майна.

Зазначимо, Дюківський сад є найстарішим парком в Одесі, заснованим наприкінці XVIII століття. Площа парку складає 26,6 га, і раніше він відзначався різноманіттям рослинності.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: