Канада готова відправити своїх військових в Україну, але є важлива умова

Канада вирішила відправити обмежену кількість військовослужбовців в Україну, як частину небойової місії, яка передбачає навчання українських солдатів. Про це повідомив міністр оборони Канади Білл Блер в інтерв’ю Toronto Star.

Ідея відправки військових була обговорена в Парижі на початку тижня, де Блер брав участь. Незважаючи на те, що багато країн НАТО, включаючи Канаду, виступають проти ідеї президента Франції Еммануеля Макрона, Канада вирішила приєднатися до небойової місії.

Блер заявив про готовність відправити обмежену кількість військовослужбовців для навчання українських захисників на території України. Це стане можливим при умові, що ця операція буде проводитися далеко від лінії фронту.

Важливо відзначити, що безпекова угода між Канадою та Україною, підписана минулими вихідними, передбачає можливість проведення навчань Канадою на українській території за умови дотримання визначених умов.

Такий крок Канади став можливим на тлі обговорень в НАТО щодо можливості введення військ для допомоги Україні. Хоча деякі країни, такі як Німеччина, Чехія, Болгарія, Іспанія та Італія, виступили проти цієї ідеї, існують і ті, які розглядають можливість надання допомоги. Наприклад, Литва, Латвія та Естонія.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: