Кабмін обіцяє швидкий інтернет по всій Україні до 2020 року

Для успішного знакового цифрового стрибка в Україні потрібно забезпечити доступ до швидкісного інтернету, заявив міністр. Ще треба вдосконалити цифрове законодавство і сформувати цифрові компетенції громадян.

Широкосмуговим доступом до інтернету до 2020 року буде покрито більше 70-80% території України. Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, інформує прес-служба відомства у вівторок, 30 січня, пише Кореспондент.
“Тільки 5,5 млн громадян мають доступ до високошвидкісного інтернету. До 2020 року плануємо забезпечити покриття широкосмуговим доступом до інтернету понад 70-80% території України. Для цього розраховуємо залучити додаткові інвестиції”, – зазначив Кубів.
 
Загалом до інтернету до 2020 року планується охопити 15 млн користувачів. Також у планах Мінекономрозвитку забезпечити доступ до глобальної мережі для 7 з 10 домогосподарств. Для цього потрібні щорічні приватні інвестиції в обсязі 3 млрд доларів.
 
Кубів також зазначив, що уряд вводить обов’язковість цифрового формату для всіх нових рішень державних органів і органів місцевого самоврядування. “Завдяки цифровізації ВВП може додатково зрости на 2% у 2019 році, на 3% у 2020 році і на 6% у 2021 році”, – додав міністр.

Цей допис уже прочитано 924 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: