Ізраїлю вдалося взяти під контроль північну частину Сектора Газа

Міністр оборони Ізраїлю, Йоав Галлант, оголосив про успіх наземної операції, яка призвела до підкорення північної частини Сектору Газа. Підкорити вдалося стратегічно важливе місто Газа. Про це повідомляє CNN.

“Ви бачили наших військових, які сиділи в парламенті Гази. Це дуже важливо. Я можу сказати, що на півночі Сектору Газа ХАМАС втратив контроль над ситуацією. Фактично ми контролюємо всю територію над і під землею в північній частині Сектору Газа, і особливо в місті Газа”, – зазначив міністр.

Галлант висловив впевненість у тому, що Ізраїльська армія продовжить наступати на бойовиків ХАМАС і виконає завдання відповідно до вказівок військового кабінету. Зазначено, що ця операція є другим етапом війни, де на першому етапі було завдано потужного удару по терористам, а на другому триває наступ і контроль над північною частиною Сектору Газа.

Учора міністр Галлант повідомив про те, що ХАМАС вже не контролює місто Газа. Армія завдала суттєвих ударів по оборонним лініям і барикадам з півночі та півдня. Операція, розпочата в жовтні, спрямована проти бойовиків ХАМАС, які вторглися на територію Ізраїлю, викрадали та вбивали мирних жителів.

Міністр закликав до продовження наступу, стверджуючи, що армія буде виконувати завдання відповідно до вказівок військового кабінету.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: