Home » Новини України » Із січня закордонні паспорти будемо отримувати вчасно!

Із січня закордонні паспорти будемо отримувати вчасно!

З 2018 року “Поліграфічний комбінат “Україна” зможе виготовляти вдвічі більше паспортів.

Про це повідомляє львівське видання “Варіанти” з посиланням на прес-службу Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

У першій половині січня 2018 року “Поліграфічний комбінат “Україна” по виготовленню цінних паперів планує зібрати, протестувати і запустити в експлуатацію лінію персоналізації закордонних паспортів, яка дозволить удвічі збільшити виробничу потужність підприємства.
Як відомо, цей комбінат виготовляє паспорти України для виїзду за кордон та ID-паспорти громадян України. Попит на них значно зріс після того, як почав діяти безвізовий режим з Європейським Союзом. 9 серпня цього року за ініціативи Мінекономрозвитку Кабінет Міністрів України ухвалив рішення зменшити розмір відрахувань частини чистого прибутку ДП “Поліграфічний комбінат “Україна” до державного бюджету з 75% до 40%.
Різницю між цими коштами – 35% – “Поліграфкомбінат “Україна” зміг вкласти у розвиток власних виробничих потужностей, включаючи закупівлю обладнання з лазерної та електронної персоналізації документів формату ID-1. Вартість цього обладнання склала 1,7 мільйона євро.

У Центрах надання адміністративних послуг Львова почали видавати біометричні закордонні паспорти з 5 січня. У листопаді протермінували видачу 5865 паспортів через популярність послуги.

Фото: in.ck.ua

Цей допис уже прочитано 520 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: