Юрій Горбунов відмовився від державного фінансування серіалу “СМТ Інгулець”

Провідний український продюсер Юрій Горбунов оголосив про відмову від державного фінансування для свого нового серіалу “СМТ Інгулець”. Його мала створити компанія Горбунова “Прототип продакшн”. Рішення про відмову прийшло після бурхливих суспільних обговорень щодо отримання компанією тендеру на 33 мільйони гривень на зйомки цього проєкту.

“З огляду на суспільну дискусію, яка розгорнулася останніми днями, ми з командою вирішили відмовитися від державного фінансування виробництва серіалу під робочою назвою “СМТ Інгулець”. Хочу наголосити, що жодної гривні нами отримано не було. Але я як продюсер вірю в наш проєкт, в історію героїв проєкту. Саме тому я і наша команда надалі будемо шукати інші можливості для виробництва серіалу і забезпечувати команду робочими місцями,” – заявив Горбунов у своїх соцмережах. 

Серіал “СМТ Інгулець” мав розповідати історію харківських програмістів, які, внаслідок початку вторгнення, потрапили у кіровоградське село Інгулець. Однак вже після анонсу проєкту, він став об’єктом загального обговорення в соціальних мережах та засобах масової інформації.

Серіал став предметом критики після першої хвилі хейту, яка скерувалася на Горбунова та його проєкт. Продюсер заявив, що його ціль полягає у створенні позитивного контенту, особливо у важкі часи, коли військові дії активізуються. Він переконаний, що проєкт буде яскравою відповіддю російській пропаганді та зможе підтримати дух нації.

Окрім того, Горбунов відкинув здогадки, що персонаж “Баті” Паровоза був заснований на особі президента футбольного клубу “Інгулець” Олександра Поворознюка. Він запевнив, що персонажі серіалу є чисто художньою вигадкою та не мають жодного відношення до реальних осіб.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: