Home » Новини України » Юрій Луценко заявив про свою відставку та про подробиці у справі Каті Гандзюк.

Юрій Луценко заявив про свою відставку та про подробиці у справі Каті Гандзюк.

Президент та парламент мають розглянути заяву Юрія Луценка до кінця тижня.

Про це Юрій Луценко заявив у парламенті, доповідаючи про хід розслідування справи активістки Катерини Гандзюк, – повідомляє “ВВС Україна”.

“Щоб не було жодних сумнівів, що за владу ніхто не чіпляється. Я сьогодні подаю заяву про відставку”, – заявив Генпрокурор.

Найбільше Юрій Луценко обурився тим, що у понеділок стався “витік інформації” по одному з тих, кого слідство вважало причетним до замовлення злочину. Зокрема, організатори спільноти “Хто замовив Катю Гандзюк?” у Facebook оприлюднили заяву, згідно із якою посередником між виконавцями злочину та замовником є Ігор Павловський на прізвисько “Собака” – помічник депутата від Блоку Петра Порошенка Миколи Паламарчука.

“Вчора в ході піару на крові, який розгорнула частина тих, хто хоче всіляко спаплюжити владу, а не допомогти результату слідства, одна з версій слідства витекла в ЗМІ”, – заявив Юрій Луценко.

Генпрокурор також підкреслив, що імена всіх виконавців встановили оперативно. Йдеться про п’ятьох підозрюваних. Серед них – організатор, співучасники, виконавець і водій. Всі вони – колишні українські військові, які воювали на Донбасі. Двоє – Сергій Торбін та Микита Грабчук – зараз перебувають під вартою. Решта – під домашнім арештом. За словами Юрія Луценка, їхня провина “майже доведена”. До кінця року їхню справу мають передати до суду.

Цей допис уже прочитано 13 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: