Home » Новини Львова » Італійський лоукостер відкриє нові рейси – з аеропорту «Львів» до Мілана та Рима

Італійський лоукостер відкриє нові рейси – з аеропорту «Львів» до Мілана та Рима

Італійська лоукост-компанія Ernest Airlines оголосила про введення з кінця червня 2018 р. ще двох рейсів до Італії – ще одного до «столиці моди» Мілану (Мальпенса) та до «вічного міста» Риму (Ф’юмічіно).

Про це представники перевізника заявили на виставці «Borsa Internazionale del Turismo» у Мілані, повідомляє Zik з посиланням на прес-службу ЛМР.

Усі рейси перевізник обіцяє виконувати на постійній основі. Таким чином зі Львова до Італії з Ernest Airlines можна буде подорожувати у 5 напрямках.

Остаточної інформації щодо розкладу рейсів поки немає, але попередньо йдеться про те, що польоти будуть відбуватися тричі на тиждень: у понеділок, середу та п’ятницю. Орієнтовно, початок рейсів планується з 22 червня.

Мілан (Мальпенса) – Львів: понеділок, середа – приліт 20:40, відліт 21:25; п’ятниця – приліт 20:30, відліт 21:15. Рейси будуть виконуватись на Airbus 320.

Львів-Рим: понеділок – 14:10; середа – 14:00; п’ятниця – 14:20. Рим-Львів понеділок – 19:40; середа – 19:30; п’ятниця -19:50. Рейси будуть виконуватись на Airbus 319.

Окрім Львова, Ernest Airlines відкриває ще один напрямок з Києва. Йдеться про Болонью, який буде додано до вже існуючих рейсів у Мілан (Бергамо) та Венецію.

Цей допис уже прочитано 440 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: