Єврокомісія розглядає карні заходи проти Польщі через блокування кордону з Україною

Європейська комісія розглядає можливість розпочати карну процедуру проти Польщі у зв’язку з блокуванням перевізниками контрольно-пропускних пунктів на кордоні з Україною, якщо польська влада не вирішить це питання. Про це повідомляє  RMF FM.

Представники Єврокомісії наголосили, що відповідно до законодавства ЄС, польська влада повинна забезпечити вільний рух українських вантажівок на прикордонних переходах. Офіційно Єврокомісія утримується від коментарів на можливі заходи проти польської влади, заявляючи, що переговори з Польщею та Україною тривають.

На початку минулого тижня польські перевізники розпочали блокування трьох контрольно-пропускних пунктів на кордоні з Україною. Умови їхнього розблокування включають повернення дозволів для українських перевізників, посилення вимог перевезень у рамках ЄКМТ, заборону реєстрації у Польщі компаній з капіталом з-за меж ЄС, отримання доступу до української системи “Шлях”, виділення окремих черг для машин з ЄС у системі “єЧерга” та окремих черг для порожніх авто.

У попередніх переговорах, які відбулися 13 листопада, польські перевізники відмовилися розблокувати кордон з Україною.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: