Єврокомісія рекомендує почати переговори щодо вступу України до ЄС

Єврокомісія готується рекомендувати початок переговорів щодо вступу України до Європейського Союзу. Про це повідомляє агентство Bloomberg.

За інформацією джерел агентства, Єврокомісія планує порекомендувати розпочати багаторічний процес приєднання в жовтні цього року. Однак вона може вимагати прогресу в деяких ключових областях, включаючи боротьбу з корупцією, як обов’язковий проміжний крок.

Після публікації рекомендації Єврокомісії, лідери Європейського Союзу повинні підтвердити її на найвищому рівні, що ймовірно відбудеться на зустрічі в грудні. Після цього Україна розпочне довгостроковий процес завершення реформ і приведення свого законодавства у відповідність до стандартів Європейського Союзу в більш ніж 30 галузях, включаючи верховенство закону та економічні питання.

Не передбачається жодного спрощеного шляху для виконання складних критеріїв членства, які зазвичай можуть займати більше десяти років. Наприклад, Хорватія, остання країна, що приєдналася до ЄС, і її заявка розглядалася протягом 10 років, перш ніж її було офіційно прийнято у 2013 році.

Для Європейського Союзу вступ України буде важливим випробуванням його здатності приймати нових членів і адаптувати свій процес прийняття рішень. Триваюча війна росії проти України, а також заявки інших країн, особливо на Західних Балканах, ускладнюють дебати щодо розширення.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: