Home » Новини Львова » Євробляхарі vs. Поліція

Євробляхарі vs. Поліція

Чергова сутичка між копами та власниками авто на єврономерах відбулася на ділянці дороги на Раву-Руську.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомляють учасники львівського осередку ГО “Авто Євро Сила”: “Львів , копи перевищують службове повноваження. Провіряють авто чи не прострочений !!!”

З прямої трансляції з місця сутички вбачається, що поліція зупинила авто на єврономерах через те, що номерні знаки були забруднені, проте далі патрульні взяли у водія документи та дізнавалися, як у самого водія, так і в черговій частині, чи не прострочений термін, на який ввезено автомобіль з-за кордону. Саме після цього на місце зупинки почали масово з’їжджатися учасники та активісти ГО “Авто Євро Сила” – вони стверджують, що до повноважень поліції не входить перевіряти митний статус авто, і що патрульні користуються необізнаністю водіїв та перевищують службові повноваження. 

Юрист ГО “Авто Євро Сила” Андрій Сколоздра додає, що на місці викликали слідчо-оперативну групу, яка повинна зафіксувати порушення патрульними закону, натомість до активістів прибули представники відділу моніторингу Управління патрульної поліції Львова, які прийняли звернення про неправомірні дії патрульних, а заяву про вчинення злочину патрульними злочину  (ст. 365 КК “Перевищення службових повноважень”) активісти подали у Залізничному райвідділі поліції.

Цей допис уже прочитано 638 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: