ЄС ухвалив новий 13 пакет санкцій проти Росії

Сьогодні, 21 лютого, було оголошено, що посли країн Європейського союзу прийняли 13-й пакет санкцій проти Росії. Про це повідомляє голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель у Twitter (X).

Згідно із заявою Борреля, нові санкції спрямовані на блокування “лазівок” для обходу існуючих обмежень. У рамках 13-го пакету антиросійських санкцій ЄС також до списку було додано практично 200 осіб та компаній, що підняло загальну кількість санкцій до понад 2000.

“Ми додаємо майже 200 фізичних та юридичних осіб до нашого пакета санкцій, завдяки чому список ЄС перевищить 2000”, – написав він.

За його словами, нові заходи будуть призначені для посилення тиску на організації, які спробують обійти санкції, а також на оборонний та військовий сектори.

Раніше президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн повідомила про обмеження доступу Росії до безпілотників.

Офіційно пакет нових санкцій буде представлений до другої річниці повномасштабної війни в Україні, яка припадає на 24 лютого.

Зазначимо, що раніше посольства країн ЄС кілька разів намагалися узгодити нові санкції проти Росії. Але рішення традиційно блокувалося Угорщиною, яка виступала проти включення китайських компаній до списків санкцій.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: