Єнс Столтенберг вважає, що члени Альянсу мають посилити підтримку України

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вважає, що ризик застосування ядерної зброї росією невеликий, але “ядерна риторика” Кремля безвідповідальна та небезпечна.

Про це він сказав в інтерв’ю німецькому виданню Welt.

За словами Столтенберга немає жодних ознак того, що президент рф  змінив свою мету щодо “домінування в Україні”.

“росія повинна знати, що ядерну війну ніколи не можна виграти, і тому її ніколи не слід розв’язувати. Звичайно, ми дуже уважно стежимо за тим, що робить росія, і поки що не бачимо жодних змін у російських ядерних силах. Якби це було так, ми б, звичайно, відреагували”, — зазначив Столтенберг.

Столтенберг зазначив, що НАТО продовжує уважно стежити за діями москви. На даний момент, за його словами, не спостерігається жодних змін у російських ядерних силах.

Також ніщо не вказує на те, що він “готується до миру”. На думку генсека НАТО, він готовий пожертвувати десятками тисяч російських солдатів у цій війні.

“Якби це було так, ми б, звичайно, відреагували. Але навіть якщо ми дозволимо росії шантажувати нас цією риторикою, світ стане небезпечнішим. Тоді росія вигадуватиме цю ядерну загрозу, коли хоче чогось досягти.

Президент рф мобілізував понад 200 тисяч військових, планує мобілізувати ще більше й активно працює над тим, щоб отримати більше зброї від інших авторитарних держав, таких як Іран та Північна Корея. Ми знаємо, що росія планує нові наступи, і ми повинні бути до них готові. Ось чому так важливо, щоб ми продовжували посилювати нашу підтримку України”, – додав він.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: