Home » Відеосюжети » ЯК ПРАЦЮЄ ШВИДКА МЕДИЧНА ДОПОМОГА У ЛЬВОВІ?

ЯК ПРАЦЮЄ ШВИДКА МЕДИЧНА ДОПОМОГА У ЛЬВОВІ?

У центральній диспетчерській журналістам розповіли, до кого швидка приїде на екстрений виклик, а кому доведеться трохи зачекати.

Загалом на добу припадає близько 500 викликів. Найчастіше приїжджають до людей із високою температурою, гіпертонією й травмами. Однак не всі виклики вважаються екстреними. Старший лікар оперативного відділення Львівської міської клінічної лікарні швидкої допомоги Осколкова Оксана розповіла, чому ж «швидка» не завжди повинна приїжджати за 10 хвилин.

ЯК ПРАЦЮЄ ШВИДКА МЕДИЧНА ДОПОМОГА У ЛЬВОВІ?

Диспетчерська, куди надходять усі виклики

«Незначне підвищення тиску – це не є екстрений виклик. У такому випадку пацієнт має звернутися до свого дільничого лікаря. Але якщо гіпертонія супроводжується болями в серці, відчутне запаморочення, блювота – тоді це могло би відноситись до екстрених випадків. На звичайний, не екстрений виклик «швидка» може приїхати навіть більше, аніж за годину», – розповіла лікар.

Через невисокі зарплати водії відмовляються працювати і саме через це виникає проблема із кількістю машин швидкої допомоги. На сьогодні по Львові працює близько 30-ти бригад, а мало би працювати не менше ста.

ЯК ПРАЦЮЄ ШВИДКА МЕДИЧНА ДОПОМОГА У ЛЬВОВІ?

Також працівники швидкої допомоги закликають пацієнтів правильно оформлювати виклики й при необхідності обов’язково надавати потерпілому першу медичну допомогу, адже це прямий обов’язок кожного громадянина.

Детальніше дивіться в нашому сюжеті.

Сюжет: Марта Шала

Відео: Віталія Вертелецька

 

 

Цей допис уже прочитано 567 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: