“Я вдячна долі, що в України є Львівщина!” – Ірина Верещук під час форуму у Львові

Сьогодні, 9 лютого, розпочав свою роботу форум, присвячений психосоціальним послугам, який визначається як ключова платформа для об’єднання представників влади, надавачів психосоціальних послуг та партнерів з різних секторів. Мета заходу – обʼєднати партнерів та проговорити проблеми, які виникають під час супроводу сімей, родин військовослужбовців. Також обговорити підтримку ВПО в громадах, поділитися напрацюваннями регіонального та національного рівнів. Про це повідомляє Lemberg News.

” Важливий пріоритет – це наші люди, які постраждали від збройної агресії. На жаль, їх мільйони. Немає людини, яка не постраждала в той чи інший спосіб. Але ми маємо основні групи на які фокусуємо увагу уряду: ветерани, члени їх сімей, ВПО, жінки з дітьми, люди похилого віку,” – зазначила Ірина Верещук. 

"Я вдячна долі, що в України є Львівщина!" - Ірина Верещук під час форуму у Львові"Я вдячна долі, що в України є Львівщина!" - Ірина Верещук під час форуму у Львові

Фото: Lemberg News

На цій панелі бере участь Максим Козицький, начальник Львівської ОВА, та модераторка Оксана Коляда, голова правління ГО “Простір можливостей” та координаторка Коаліції ветеранських просторів. Учасниками є також ключові особи управління соціального супроводу військовослужбовців та представники локальних урядів. Серед учасників першої панелі – Ірина Верещук, віце-прем’єр-міністр України та міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

"Я вдячна долі, що в України є Львівщина!" - Ірина Верещук під час форуму у Львові "Я вдячна долі, що в України є Львівщина!" - Ірина Верещук під час форуму у Львові "Я вдячна долі, що в України є Львівщина!" - Ірина Верещук під час форуму у Львові

Фото: Lemberg News

Ірина Верещук відзначила Львівщину, як досвідчену область у сфері надання психосоціальних послуг. Вона подякувала міській владіі за активну роботу та впровадження нових цікавих ініціатив.

“Мені головне було зрозуміти, якою є політика Львівщини, наскільки вона глибоко пропрацьована, глибоко інтегрована на рівні громад, області, на рівні сім’ї і на рівні людини. Я хочу подякувати Львівщині за те, що я побачила і за те, що я почула. У вас дійсно є досвід, який можна перенести і масштабувати на рівень України: робота координаційних центрів, робота ветеранських центрів у Львові, робота хабів, які на сьогодні показують приклад не тільки в Україні а й в Європі, допомагаючи ветеранам та членам їх сімей. І звичайно Mental Health – це ті центри, які точно будуть масштабовані на рівень України. Бо є що показати, є реальні показники і результати. Дякую, що ви є! Я вдячна долі, що в України є Львівщина!,” – додала вона. 

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: