Грант Шеппс – новий міністр оборони Великої Британії

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак оголосив про призначення нового міністра оборони, замінивши на цій посаді Бена Воллеса. Про це йдеться в повідомленні британського уряду в Twitter.

Новим міністром оборони став 44-річний Грант Шеппс. Він перейшов на цю посаду з посади ексочільника Міністерства енергетики та вуглецевої нейтральності Сполученого Королівства.

Портфель міністра оборони стане вже п’ятим для політика, який обіймав посаду міністра транспорту (2019-2022), міністра у справах бізнесу, енергетики та промислової стратегії (2022-2023). Протягом тижня він також обіймав посаду голови британського МВС в уряді Ліз Трас”, ‒ зазначають журналісти.

Грант Шеппс також привернув увагу громадськості своєю активною підтримкою української кризи. Весною 2022 року він прийняв у себе вдома сім’ю українських біженців, що втекли з рідної країни через російське вторгнення. Під час свого часу на посаді міністра транспорту він також допоміг організувати антиросійську транспортну коаліцію.

Попередній міністр оборони, Бен Воллес, подав у відставку напередодні очікуваних кадрових змін. У своєму листі до прем’єр-міністра Сунака, Воллес наголосив на багаторічному досвіді на посаді міністра оборони та успішних діях збройних сил Великої Британії в різних ситуаціях, включаючи складні міжнародні кризи.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: