Гостре інтерв’ю з Іриною Сливкою або “Як не стати інструментом брехні”

Керівник яворівського осередку ГО “Авто Євро Сила” та колишня голова громадської ради при Яворівській РДА Ірина Сливка спростовує інформацію про взяття нею на поруки обвинуваченого у смертельній ДТП.

4-го грудня на своїй сторінці у Facebook громадська організація «Громадський контроль Яворівщини» оприлюднила публікацію (статтю з фото і принизливим підписом) стосовно кримінальної справи Миколи Логіна. В цій публікації екс-голова Громадської ради при Яворівській РДА Ірина Сливка виступила у ролі Прометея, і «наче» взяла на поруки обвинувачуваного у смертельній ДТП. Нагадаємо, що 21-го жовтня 2016 року, на автотрасі Львів-Краковець, поблизу селища Івано-Франкове Яворівського району трапилася трагічна ДТП (внаслідок якої померла жінка, подія набула резонансу у соцмережах). Водій автомобіля “Лінкольн” Микола Логін порушив правила дорожнього руху, внаслідок чого померла жінка і ще декілька людей були травмовані. 

Окрім того, інформацію про те, що Ірина Сливка начебто збирається взяти Миколу Логіна на поруки поширили місцеві яворівські видання  – “Явір.нет.” та “Яворівська Правда”.

Ірина Сливка погодилася дати коментар стосовно того, чи дійсно факт з джерела «Громадського контролю Яворівщини» є достовірним. За її словами, це є абсолютною брехнею і не підтвердженою інформацією. В результаті даного інциденту Ірина Сливка офіційно заявила, що буде подавати позов у суд, підставою якого є поширення завідомо неправдивих вигадок:

«Комусь, десь не сподобалась Сливка, як активіст, тому і вибрали негативну подію, аби дискримінувати. Ця ситуація є прямим наклепом. Тому я персонально передаю цю справу суду.»

Заступник голови Громадської ради Юрій Кенцало також повідомляє на своїй сторінці у Facebook, що Ірина Сливка разом з Миколою Логіном пропонували йому грошову винагороду за замовчування цієї кримінальної справи. На що пані Ірина дала відповідь:

«Цей факт є «навпаки», абсолютно непідтверджений. Так, я дійсно знайома з Миколою ще з ліцею, але брати його на поруки я не збиралася. Нещодавно відбувся розпуск Громадської ради при Яворівській райадміністрації, на фоні цього і був написаний замовний матеріал псевдожурналістами, в якому засуджують як мене, так і інших активістів Яворівщини. Загалом, стосовно інших аварій, які траплялися в районі, питання так активно не підіймали.»

Особистих конфліктів Ірини Сливки з Юрієм Кенцалом для публічних обговорень не виникало (та і не в її маневрах виносити на загал непорозуміння, які виникають в діяльності громадського активіста). Були лише незначні непорозуміння стосовно діяльності Громадської ради, в котрій Ірина представляла цю ж ГО “Громадський контроль Яворівщини” .

Ірина також додала, що Юрій Кенцало – є керівником ГО “Громадський контроль Яворівщини”, та зазначила, що завданням ГО під такою назвою є контролювати владу, а не паплюжити громадськість та інших активістів.
Відео: сторінка на Youtube “Авто Євро Сила Львів”

Цей допис уже прочитано 1444 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: