Home » Новини Львова » Головний бухгалтер школи-інтернату в Брюховичах виплатив собі майже 600 тисяч зайвої «зарплати».

Головний бухгалтер школи-інтернату в Брюховичах виплатив собі майже 600 тисяч зайвої «зарплати».

Протягом 2016 року бухгалтер занижував зарплату понад 70 працівникам навчального закладу, в тому числі вчителям.

Про це повідомляє видання “Наші гроші”.

Головний бухгалтер «Навчально-реабілітаційного центру І-ІІ ступенів «Святого Миколая», що в Брюховичах біля Львова, 30 жовтня був засуджений до трьох років обмеження волі та 102 тис. грн штрафу за привласнення коштів школи та незаконні дії з документами на їх переказ. Про це стало відомо з вироку Шевченківського районного суду Львова.

Головним бухгалтером центру 36-річний Юрій Трощилов почав працювати в січні 2014 року. Згідно з вироком, протягом 2016 року він необґрунтовано отримав на свою картку понад 397 тис. грн. Скориставшись онлайн-банкінгом, електронними підписами, своїм та директора навчального закладу, у травні-липні «перекинув» собі по 65 тис. грн, у серпні – ще 63 тис. грн, вересні – 55 тис. грн, жовтні – 40 тис. грн, листопаді – 44 тис. грн.

Протягом 2016 року він занижував зарплату понад 70 працівникам навчального закладу, в тому числі вчителям, і вони недоотримали загалом від 100 грн до 15,4 тис. грн кожен. Водночас собі «нарахував» ще понад 215 тис. грн. – про це, згідно вироку, йдеться в матеріалах судової справи

Враховуючи часткове відшкодування завданої шкоди, каяття та наявність на утриманні непрацездатних батьків, суд призначив покарання у виді 3 років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з матеріальною відповідальністю строком на два роки. Також Трощилов має заплатити 102 тис. грн штрафу та 22 тис. грн. за проведення трьох експертиз.

Суд також задовольнив цивільний позов, а тому засуджений має виплатити комунальному закладові ще 312 тис. грн.

Фото: Worldtranslation.org

Цей допис уже прочитано 517 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: