Головні новини тижня від Lemberg News

Найголовніші події, які трапилися в Україні та світі впродовж тижня. Коротко та зрозуміло про найважливіше від Lemberg News.

  • Адвокатку Світлану Новицьку взяли під варту без права застави за підозрою у державній зраді

Галицький районний суд міста Львова прийняв рішення щодо адвокатки-колаборантки Світлани Новицької, підозрюваної у вчиненні державної зради.

Головні новини тижня від Lemberg News

Детальніше за посиланням: https://lemberg-news.info/advokatku-svitlanu-novytsku-vzialy-pid-vartu-bez-prava-zastavy-za-pidozroiu-u-derzhavnij-zradi/

  • Зеленський призначив Карпенка командувачем Сил логістики ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський продовжує внесення змін у військовий склад країни, оголосивши про призначення Володимира Карпенка командувачем Сил логістики Збройних сил України.

Детальніше за посиланням: https://lemberg-news.info/zelenskyj-pryznachyv-karpenka-komanduvachem-syl-lohistyky-zsu/

  • Канада готова відправити своїх військових в Україну, але є важлива умова

Канада вирішила відправити обмежену кількість військовослужбовців в Україну, як частину небойової місії, яка передбачає навчання українських солдатів.

Детальніше за посиланням: https://lemberg-news.info/kanada-hotova-vidpravyty-svoikh-vijskovykh-v-ukrainu-ale-ie-vazhlyva-umova/

  • ЗСУ повідомляють про героїчну загибель воїнів 73-го морського центру ССО

Воїни прийняли свій останній бій, забезпечуючи відхід основних сил групи після виконання спеціального завдання. Відзначено героїзм та самопожертву цих військових, які брали участь у важливих операціях на морі, суходолі та в глибокому тилу противника.

Детальніше за посиланням: https://lemberg-news.info/zsu-povidomliaiut-pro-heroichnu-zahybel-voiniv-73-ho-morskoho-tsentru-sso/

  • Третя штурмова бригада ЗСУ визволила Красногорівку від російських військ

Третя окрема штурмова бригада Збройних сил успішно визволила місто Красногорівка в Донецькій області від російських військ. При цьому українським військовим вдалося завдати їм значних втрат.

Детальніше за посиланням: https://lemberg-news.info/tretia-shturmova-bryhada-zsu-vyzvolyla-krasnohorivku-vid-rosijskykh-vijsk/

  • Віктор Павлущик став головою Національного агентства з питань запобігання корупції

Кабінетом міністрів України призначено за поданням конкурсної комісії з відбору на посаду голови Національного агентства з питань запобігання корупції Павлущика Віктора Володимировича головою Національного агентства з питань запобігання корупції.

Головні новини тижня від Lemberg News

Детальніше за посиланням: https://lemberg-news.info/viktor-pavlushchyk-stav-holovoiu-natsionalnoho-ahentstva-z-pytan-zapobihannia-koruptsii/

  • Смертельна ДТП на Львівщині за участі автомобіль евакуації полеглих військових “На щиті”

26 лютого, на дорозі Тернопіль-Львів сталася жахлива аварія, в результаті якої загинули 21-річний водій та двоє пасажирів легковика ВАЗ. Інцидент трапився під час світанку, близько 04:40 поблизу села Словіта Львівського району.

Головні новини тижня від Lemberg News

Детальніше за посиланням: https://lemberg-news.info/smertelna-dtp-na-lvivshchyni-za-uchasti-avtomobil-evakuatsii-polehlykh-vijskovykh-na-shchyti/

  • 30 тонн українського зерна втрачено через протести в Польщі

26 лютого в Польщі протестувальники висипали 160-180 тонн кукурудзи з українських вагонів, що стояли на залізничній колії біля кордону. За словами Павла Билевського, представника компанії, що забезпечує безпеку на транспорті, 30 тонн кукурудзи не вдалося врятувати і її доведеться утилізувати або спалити як біопаливо.

Головні новини тижня від Lemberg News

Детальніше за посиланням: https://lemberg-news.info/30-tonn-ukrainskoho-zerna-vtracheno-cherez-protesty-v-polshchi/

  • 31 тис. українських військових загинула в цій війні – Зеленський

Близько 31 тис. українських військових загинули під час повномасштабної війни Росії проти України. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час великої пресконференції 25 лютого 2024 року.

Детальніше за посиланням: https://lemberg-news.info/31-tys-ukrainskykh-vijskovykh-zahynula-v-tsij-vijni-zelenskyj/

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: