Голова Пентагону прибув до Києва, щоб обговорити стратегічне партнерство

Міністр оборони США Ллойд Остін здійснює візит до України, під час якого планується провести важливі переговори з українським керівництвом. Про це повідомляє пресслужба Пентагону, передає Укрінформ.

«Дискусії будуть зосереджені на подальшому зміцненні стратегічного партнерства між Сполученими Штатами та Україною, включаючи забезпечення Збройних сил України бойовими можливостями, необхідними як для зими, так і для захисту своєї країни від майбутніх російських загроз», – йдеться в повідомленні.

У повідомленні Пентагону також зазначено, що міністр оборони США проведе зустрічі з українськими лідерами. Він планує зустрітися для підтримки “непохитної підтримки” з боку США в боротьбі України за свободу. Ллойд Остін підкреслить постійне зобов’язання надавати Україні безпекову допомогу. Також обговорить питання дострокового бачення майбутнього Збройних сил України.

Також відзначено, що пізніше цього тижня міністр віртуально проведе 17-те засідання Контактної групи з питань оборони України, в якому візьмуть участь представники майже 50 країн.

Міністр оборони США прибув до України 20 листопада з офіційним візитом.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: