Home » Новини Львова » ГОЛОВА НАЦПОЛІЦІЇ ЗАЯВИВ, ЩО ПОЛІЦЕЙСЬКІ НЕ ПРИЙМАЮТЬ УЧАСТІ В ОБЛАВАХ НА ПРИЗОВНИКІВ.

ГОЛОВА НАЦПОЛІЦІЇ ЗАЯВИВ, ЩО ПОЛІЦЕЙСЬКІ НЕ ПРИЙМАЮТЬ УЧАСТІ В ОБЛАВАХ НА ПРИЗОВНИКІВ.

Сергій Князєв повідомив, що поліція ніколи не втручається у справи збройних сил. І тому подібні заяви не відповідають дійсності.

Про це Голова Національної поліції України повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook. 4-го листопада.

“Нерозумні військкоми пишуть, що начебто з допомогою поліції проводять набір до армії. У Львові піднялася паніка: поліціянти влаштовують облави, забирають хлопців до армії, не дозволяючи навіть філіжанку кави допити, а якщо серйозно, подібні заяви – це ворожа провокація… В агресора, схоже, паніка і бракує фантазії вигадувати нові нісенітниці, що вони вдалися до старих методів. Таке ми проходили у 2014 році. Зберігайте спокій і любіть Україну. Слава Україні.”, – зазначив Сергій Князєв. 

Нагадаємо, що 3-го листопада військові перекрили проїзд Крива Липа у Львові, перевіряючи документи та вручаючи повістки юнакам призовного віку. Про незаконність такої операції та про те, як кваліфікуються дії військових, які, фактично, взяли на себе роль поліцейських, писав Lemberg-News.Info.

Фото: із присяги поліцейських в Одесі 4-го листопада (зі сторінки Голови Нацполіції України Сергія Князєва у мережі Facebook).

Цей допис уже прочитано 526 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: