Home » Кримінал » Хлопець з Дрогобиччини отримав десять ножових поранень

Хлопець з Дрогобиччини отримав десять ножових поранень

Четвертий день дрогобицькі лікарі рятують 18-річного Олега Кулинича зі села Рибники

 У ніч з неділі на понеділок, 10 червня, на нього з ножем напав 35-річний чоловік зі села Кропивник. Завдав 10 ножових поранень. Друзі Олега у лікарню привезли без свідомості та з великою втратою крові, – про це пише Львівська мануфактура новин.

“У Кропивнику був День села. Олег з товаришами поїхали туди на свято. Хлопці бачили, як поміж людьми ходив місцевий наркоман, провокував конфлікти. Він – раніше судимий за аналогічний злочин. У лісі розбив людині голову сокирою. Відсидів 5 років та повернувся додому. Чув, що у нього наче дружина є, діти, – розповідає батько потерпілого Микола Кулинич. – Друзі, з якими був Олег, розповідають, що син його уникав. Але той обрав собі жертву. Накинувся на сина, почав його різати ножем. За декілька секунд Олег отримав 10 ножових поранень. Втратив свідомість, була велика крововтрата”.

Хлопці на машині завезли потерпілого у найближчу лікарню у Східницю, звідти у Борислав. Згодом опинився у Дрогобицькій лікарні. Лікарі кажуть, що їх пацієнтові дуже пощастило. Ніж зупинився на ремені, тому не пошкодив внутрішні органи. У нього 7 поранень біля правої нирки.

За фактом нанесення тілесних ушкоджень поліція порушила кримінальну справу. Батьки потерпілого вважають, що статтю треба перекваліфікувати як “замах на життя”.

Цей допис уже прочитано 151 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: